About

Automatycznie wyślemy Twoim Klientom produkty cyfrowe z Allegro, eBay i sklepu online.
Wysłaliśmy już
9 962 301 produktów

Jak działa Automater?

Kupiony kod trafia do Twojego Klienta już w 22 sekundy!

 • Twój Klient kupuje produkt

  Automatera możesz zintegrować z platformami Allegro i eBay oraz większością pośredników płatności. Skorzystaj z naszego API dla nowych transakcji. Dowiedz się więcej.

 • Otrzymujesz wpłatę

  System automatycznie odbierze potwierdzenie wpłaty. Możesz zaksięgować wpłatę ręcznie, jeśli Klient zapłaci za towar przelewem tradycyjnym.

 • Automater wysyła kod do Klienta

  Otrzymasz powiadomienie, gdy Klient otworzy wiadomość z kodem lub wiadomość nie zostanie dostarczona. Zapewniamy narzędzie, dzięki któremu Twój Klient może reklamować produkt.

Wideo prezentacja

Dowiedz się czym jest i jak działa nasza platforma do automatycznej wysyłki kodów.

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpieczeństwa

Kwestię bezpieczeństwa stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego możesz nam zaufać. Wszystkie dane i transakcje są ściśle chronione i bezpiecznie przechowywane.

Szyfrowanie połączeń

Wszystkie transakcje objęte są protokołem SSL,
co gwarantuje poufność danych. Zapewniamy najwyższy standard bezpieczeństwa.

Zabezpieczenie Rublon

Nawet w przypadku wykradnięcia Twojego hasła haker nie będzie mógł się zalogować na Twoje konto bez dodatkowej weryfikacji.

 • 316 860 114,98

  to wartość transakcji, które obsłużyliśmy

 • 10 074 722

  Kupujących z całego świata obsłużyliśmy

 • 54,77 sekund

  tyle wynosi średni czas wysyłki kodów do Twoich Klientów

Tak o nas mówią

Chcemy sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów, dlatego stale się rozwijamy i tworzymy nowe rozwiązania.

Najsolidniejszy w chwili obecnej automat na rynku. Świetny support - reakcja na zgłoszenia jest niemal natychmiastowa, bez zbędnej zwłoki i nieraz o dziwnych godzinach nocnych.

Aneta, BlackKittyLLC

Dzięki systemowi Automater.pl wysyłka kodów to czysta przyjemność. Intuicyjny panel administracyjny, możliwość dodawania kodów w postaci tekstowej jak i w formie pliku graficznego.

Mariusz, Mobisoft.pl

Sprawdź, co zyskasz z Automaterem

Najbardziej znany system do automatyzacji sprzedaży i wysyłki cyfrowych produktów. Ponad 10.000 zarejestrowanych sprzedawców z całego świata.

Jedno miejsce sprzedaży

Automater integruje w sobie najpopularniejsze platformy sprzedażowe i pośredników płatności. Monitoruj w jednym miejscu sprzedaż swoich produktów na Allegro, eBay czy w sklepie internetowym. Automater pogrupuje Twoich Klientów i umieści ich w panelu.

Pełna automatyzacja

Wystarczy, że połączysz bazę kodów i monitoring aukcji lub produktu. Resztą zajmie się Automater. Wygeneruje formularz wpłaty, wyśle kody do klientów, a w przypadku problemów z produktem umożliwi zgłoszenie reklamacji.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Od kilku lat jesteśmy liderem sprzedaży i wysyłki produktów cyfrowych w Polsce. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy niezawodni i potrafimy bezbłędnie wspomóc Twoją sprzedaż. Każda transakcja jest w pełni zabezpieczona.

Sklep internetowy za darmo

Na naszym serwerze możesz założyć darmowy sklep internetowy. Prowizja od sprzedaży produktu wynosi 1%, ale pobieramy ją wyłącznie wtedy, kiedy dojdzie do transakcji.

Sprawdź nas zupełnie za darmo!załóż konto Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Połącz Automater

Możesz zautomatyzować sprzedaż i wysyłanie kodów Kupującym, jeśli zintegrujesz Automater z platformą sprzedażową. Chcesz połączyć Automater ze swoją stroną? Sprawdź nasze API lub wtyczki do sklepów internetowych.


dotpay paypal przelewy24 transferuj.pl payu homepay
Dowiedz się więcej