Sellingo - sprzedaż wirtualnych produktów

Sellingo to oprogramowanie sklepu internetowego, które pozwoli Ci na zautomatyzowaną sprzedaż produktów cyfrowych. Kody i pliki zamówione w Twoim sklepie zostaną dostarczone przez Automater. Koszt wysłania jednego kodu to 2 kredyty. Aktualny cennik kredytów możesz znaleźć w zakładce Cennik na stronie głównej.

Dlaczego warto wybrać Automater i Sellingo?

  • Sellingo pozwoli Ci kontrolować sprzedaż we własnym sklepie internetowym, w którym utworzysz magazyn, rozpatrzysz zamówienia i zajmiesz się obsługą klienta.
  • Zintegrowany z Automaterem sklep internetowy Sellingo pozwoli Ci na automatyczne wysyłanie kluczy, zarówno kiedy sprzedasz produkt w sklepie, jak i na Allegro.
  • W Sellingo znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Asortyment, zamówienia, płatności, wysyłki, a także korespondencję e-mail.
  • Sellingo zarejestrujesz w pakiecie darmowym lub płatnym z 30-dniowym okresem próbnym. Pakiety różnią się limitem zamówień realizowanych w miesiącu.
  • Sellingo to również pełne wsparcie i pomoc telefoniczna, która jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku.
  • Sellingo posiada możliwości pośredniej integracji z Hurtowniami, Drukarką fiskalną, Programami ERP i wiele innych.

Sellingo to także w pełni konfigurowalne, darmowe skórki graficzne sklepu, komplet dokumentów tj. Regulamin i Polityka prywatności oraz gotowe integracje z pośrednikami płatności i kurierami.

Instrukcję instalacji wtyczki w Twoim sklepie Sellingo znajdziesz pod adresem:

https://sellingo.pl/pomoc/jak-uruchomic-integracje-sklepu-sellingo-z-automater

W przypadku problemów z instalacją i konfiguracją wtyczki zapraszamy do kontaktu klikając tutaj.

Dodatkowe informacje i pomoc w konfiguracji znajdziesz w sekcji Pomoc.